Kontaktuppgifter för personal på Expoma AB. För frågor angående beställningar etc. vänligen använd adressen order@expoma.se

Namn Position E-post Telefon
Expoma reklam AB Stämpelgatan 9, 504 64 Borås info@expoma.se Vxl. 033-104 820
Marcus Karlsson VD marcus@expoma.se 033-480 789
Elisabeth Jonsson Ekonomiansvarig elisabeth@expoma.se 033-104 820
Ronny Petersson Projektledare ronny@expoma.se 033-480 790
Anders Bengtsson Projektledare anders@expoma.se 033-480 783
Anders Karlsson Produktion karlsson@expoma.se 033-480 785
Görgen Häggblad Produktion gorgen@expoma.se 033-480 782
Anders Holsten Produktionsansvarig acke@expoma.se 033-480 786
Filip Zilliacus Projektledare/ Produktion filip@expoma.se 033-480 791
Britt-Marie Eriksson  Text & Bild brittmarie@expoma.se 033-480 781